Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

2019-2020 m.m.

Mokyklos renginiai 2019 m. spalio mėn.
Diena
Laikas
Turinys
Vieta
Atsakingas
1
11 val.
Konferencija „Mokinio pažangos ir pasiekimų vertinimo iššūkiai neformaliojo ugdymo mokykloje“
Kėdainių muzikos mokykla

R. Stankuvienė

G. Jatautytė

V. Šateikaitė

1
15.00
Tarptautinė muzikos diena
Mokyklos laiptai

D. Kriščiūnienė

3
8.45
Edukacinė išvyka „Gabių vaikų ugdymas neformaliojo švietimo įstaigoje“
Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

D. Kriščiūnienė

4
11.00
Koncertas Mokytojų dienos proga
Panevėžio „Karkos“ progimnazija

A. Vinckienė

4
8.30
Birbynininkų ansamblio koncertas
Panevėžio pradinė mokykla

V. Klišys

13
18.00
Spektaklis „Muzikos garsai“
Panevėžio muzikinis teatras

A. Jakštonienė 

S. Baronienė

21
11.30 val.
Meistriškumo pamokos
Koncertų salė

-

21
Pagal iš anksto suderintą laiką
Gamų atsiskaitymų savaitė
47, 43, 49, 45, 29 klasės

R. Frankienė

25
-
Festivalis „Draugai draugams“. Dalyvauja lietuvių liaudies šokio specialybės mokiniai
Švenčionių kultūros rūmai

R. Bakanauskienė
R. Bakanauskas

Mokyklos renginiai 2019 m. spalio mėn.
Diena
Laikas
Turinys
Vieta
Atsakingas
3
11.00 val.
Projektas „Atsigręžk“. Koncertas „Muzikos garsai“
Panevėžio jaunuolių dienos centras

Bendrojo fortepijono metodinės grupės mokytojai

L. Girdžijauskienė

3
-
Meninis integruotas projektas „Europos pulsas“
Panevėžio Mikalausko menų gimnazija

A.Sakalauskienė

D.Matulienė

5
9.00 val.
Edukacinis koncertas „Pažinkime pučiamuosius instrumentus“
Panevėžio l/d „Kastytis“

E.Laureckas

R.Jackevičius

5
-
V tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“
Kaunas

V tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“

6
12.00 val.
IX respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas – festivalis
Švenčionėlių meno mokykla

E. Mėlynavičienė

7
12.00 val. (gruodžio 5-7 d.)
Edukacinis Šv. Cecilijos senosios muzikos festivalis
Vilnius, Valdovų rūmai

V.Sabonienė

7
17.00 val.
Koncertas „Advento vakarą...“
Panevėžio Kristaus karaliaus katedra

N.Luomanienė

R.Mureikienė

7
16.00 val.
Koncertas skirtas ,,Vilniaus Pynimėlio“ 15 metų jubiliejui
Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

8
12.00 val.
Šventinis koncertas „Kalėdinė mugė“
Panevėžys, Cido arena

L.Girdžijauskienė

A.Sakalauskienė

L.Stundžienė

J.Kasmauskienė

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

8
11.00 val.
IV jaunųjų atlikėjų festivalis „Fortissimo“
Vilniaus „White piano hall“ koncertų salė

A.Beržonienė

9
Pamokų metu (gruodžio 9-20 d.)
Antrojo instrumento mokinių I pusmečio atsiskaitymai
Klasėse

A. Sakalauskienė

10
-
Koncertas „Advento vakaras“
Panevėžio dailės galerija

A.Beržonienė

10
17.00 val.
Tautinių instrumentų mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio dailės galerija

S.Alijošaitienė

11
10.00 val.
VI Aukštaitijos krašto Marijos Jolantos Černienės jaunųjų stygininkų festivalis – konkursas
Vytauto Mikalausko menų gimnazija

Smuikoir violončelės specialybių mokytojai

11
17.00 val.
Violončelės mokytojos Kornelijos Petkutės mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio dailės galerija

K. Petkutė

12
10.00 val.
VII respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios 2019“
Vytauto Mikalausko menų gimnazija

A.Beržonienė

12
12.00 val.
Parodomoji šokio pamoka
Šiaulių Jovaro progimnazija

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

R.Vaičekonienė

13
17.00 val.
Panevėžio muzikos mokyklos mokinių Kalėdinis koncertas „Kalėdinė girlianda“
Panevėžio muzikinis teatras

D.Kriščiūnienė

17
18.00 val.
Sintezatoriaus specialybės mokinių Kalėdinis koncertas
57 kabinetas

L.Martinkutė

V.Sikorskis

V.Tichanavičius

17
17.30 val.
Birbynės, fortepijono mokytojų Alvydos Beržonienės ir Irinos Diksienės mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešoji biblioteka

A.Beržonienė

I.Diksienė

18
10.30 val.
Projektas „Atsigręžk“
Panevėžio Šv. Juozapo senelių namai

S.Alijošaitienė

D.Kriščiūnienė

18
Pamokų metu (gruodžio 17-18 d.)
Baleto specialybės mokinių I pusmečio atsiskaitymai
Baleto klasė

L.Girdžijauskienė

20
16.00 val.
Tautinių šokių festivalis ,,Draugai draugams“
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

23
Pamokų metu
Birbynės mokytojos Alvydos Beržonienės mokinių perklausa
35 klasė

A.Beržonienė

23
-
Šventinis koncertas
Panevėžio Respublikinė ligoninė

V.Luomanienė

3
11.00 val.
Projektas „Atsigręžk“. Koncertas „Muzikos garsai“
Panevėžio jaunuolių dienos centras

Bendrojo fortepijono metodinės grupės mokytojai

L. Girdžijauskienė

3
-
Meninis integruotas projektas „Europos pulsas“
Panevėžio Mikalausko menų gimnazija

A.Sakalauskienė

D.Matulienė

5
9.00 val.
Edukacinis koncertas „Pažinkime pučiamuosius instrumentus“
Panevėžio l/d „Kastytis“

E.Laureckas

R.Jackevičius

5
-
V tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“
Kaunas

V tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“

6
12.00 val.
IX respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinės muzikos konkursas – festivalis
Švenčionėlių meno mokykla

E. Mėlynavičienė

7
12.00 val. (gruodžio 5-7 d.)
Edukacinis Šv. Cecilijos senosios muzikos festivalis
Vilnius, Valdovų rūmai

V.Sabonienė

7
17.00 val.
Koncertas „Advento vakarą...“
Panevėžio Kristaus karaliaus katedra

N.Luomanienė

R.Mureikienė

7
16.00 val.
Koncertas skirtas ,,Vilniaus Pynimėlio“ 15 metų jubiliejui
Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

8
12.00 val.
Šventinis koncertas „Kalėdinė mugė“
Panevėžys, Cido arena

L.Girdžijauskienė

A.Sakalauskienė

L.Stundžienė

J.Kasmauskienė

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

8
11.00 val.
IV jaunųjų atlikėjų festivalis „Fortissimo“
Vilniaus „White piano hall“ koncertų salė

A.Beržonienė

9
Pamokų metu (gruodžio 9-20 d.)
Antrojo instrumento mokinių I pusmečio atsiskaitymai
Klasėse

A. Sakalauskienė

10
-
Koncertas „Advento vakaras“
Panevėžio dailės galerija

A.Beržonienė

10
17.00 val.
Tautinių instrumentų mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio dailės galerija

S.Alijošaitienė

11
10.00 val.
VI Aukštaitijos krašto Marijos Jolantos Černienės jaunųjų stygininkų festivalis – konkursas
Vytauto Mikalausko menų gimnazija

Smuikoir violončelės specialybių mokytojai

11
17.00 val.
Violončelės mokytojos Kornelijos Petkutės mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio dailės galerija

K. Petkutė

12
10.00 val.
VII respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios 2019“
Vytauto Mikalausko menų gimnazija

A.Beržonienė

12
12.00 val.
Parodomoji šokio pamoka
Šiaulių Jovaro progimnazija

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

R.Vaičekonienė

13
17.00 val.
Panevėžio muzikos mokyklos mokinių Kalėdinis koncertas „Kalėdinė girlianda“
Panevėžio muzikinis teatras

D.Kriščiūnienė

17
18.00 val.
Sintezatoriaus specialybės mokinių Kalėdinis koncertas
57 kabinetas

L.Martinkutė

V.Sikorskis

V.Tichanavičius

17
17.30 val.
Birbynės, fortepijono mokytojų Alvydos Beržonienės ir Irinos Diksienės mokinių Kalėdinis koncertas
Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešoji biblioteka

A.Beržonienė

I.Diksienė

18
10.30 val.
Projektas „Atsigręžk“
Panevėžio Šv. Juozapo senelių namai

S.Alijošaitienė

D.Kriščiūnienė

18
Pamokų metu (gruodžio 17-18 d.)
Baleto specialybės mokinių I pusmečio atsiskaitymai
Baleto klasė

L.Girdžijauskienė

20
16.00 val.
Tautinių šokių festivalis ,,Draugai draugams“
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras

R.Bakanauskienė

R.Bakanauskas

23
Pamokų metu
Birbynės mokytojos Alvydos Beržonienės mokinių perklausa
35 klasė

A.Beržonienė

23
-
Šventinis koncertas
Panevėžio Respublikinė ligoninė

V.Luomanienė

10
10.00
Respublikinis konkursas ,,Dainų dainelė” II turas
Vytauto Mikalausko menų gimnazija

R. Mureikienė

J. V. Klišienė

V. Klišys

12
17.00
Jaunių choro koncertas M. Brymer „Kalėdinė siuita“
Šv. Petro ir Povilo bažnyčia

S. Baronienė  

14
12.00
Akordeonistų konkursas
Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija

S. Palivonas

L. Palivonienė

D. Šatrauskienė

14
18.00
Fleitos mokytojo Justino Mačio autorinis koncertas
Panevėžio Bitės Petkevičaitės biblioteka

J. Mačys

16
18.30
Fleitos mokytojo Justino Mačio autorinis koncertas
Klaipėdos koncertų salė

J. Mačys  

18
Sausio 17-18 d.
Žiemos muzikos festivalis
Latvija, Valmieros muzikos mokykla

V. Luomanienė

R. Mureikienė

A. Bagdonienė

21
9.30
Edukacinė programa „Pažinkime sintezatorių“
Dembavos l/d „Smalsutis“

V. Tichanavičius

V. Sikorskis

23
17.00
Koncertinė praktika – pamoka „Mokomės vieni iš kitų“
Mažoji salė

R. Stankuvienė  

30
17.00
Onos Rapšytės knygos pristatymas
Panevėžio Kniaudiškių biblioteka

R. Mureikienė  

31
17.00
Gitaros specialybės mokinių koncertas
Mažoji salė

Labanauskas

A. Bagdonienė

R. Januševičius

1
10.00
II respublikinis festivalis ,,Crossover style”
Vilniaus ,,Lyros” muzikos mokykla

V. Klišys

5
10.00
Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etapas
52, 57 kl.

Ž. Pilkauskienė

I. Gustienė

A. Urbonavičienė

7
10.00
Edukacinė pamoka ,,Pažinkime sintezatorių“
Panevėžio raj., Dembavos progimnazija

V. Sikorskis

V. Tichanavičius

10
17.00
Violončelės specialybės mokinių koncertas
Mažoji salė

K. Petkutė

11
18.00
Kolegialaus mokymosi projektas „Kolega-kolegai“
28 klasė

J. Klišienė

S. Alijošaitienė

13
17.00
Koncertas Vasario 16-ąjai paminėti
Dailės galerija

D. Kriščiūnienė

V. Klišys

13
Vasario 13-14 d. 10 val.
XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas
Vilniaus B. Dvariono muzikos mokykla

K. Petkutė

V. Luomanienė

I. Ūsienė

14
-
Fortepijono metodinė grupės renginys „Gamų savaitė“
Mokytojų klasėse

2 kl. D. Matulienė

3 kl. V. Vanagaitė

4 kl. R. Frankienė

5 kl. D.Kalpokaitė

6 kl. I. Diksienė

14
10.00
Edukacinė pamoka ,,Pažinkime sintezatorių“
Panevėžio Pradinė mokykla

V. Sikorskis

22
12.00
Renginys ,,Užgavėnių traukinys...“
Aukštaitijos siaurasis geležinkelis

R. Bakanauskienė

R. Bakanauskas

22
Vasario 22-23 d. 12.00 val.
III tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas ,,Musica brillante“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

I. Ūsienė

24
18.00
Spektaklis „Muzikos garsai“
Panevėžio muzikinis teatras

S. Baronienė

A. Jakštonienė

24
Vasario 24-28 d.
Solfedžio konkursas „Rašau diktantą“
Panevėžio muzikos mokykla

G. Jatautytė

V. Šateikaitė

24
Vasario 24-28 d.
Solfedžio konkursas „Rašau diktantą“ keliamųjų ir baigiamųjų klasių mokiniams
Solfedžio kabinetai

A. Bružienė  

D. Pokvytienė

 

24
Vasario 24-28 d.
Fortepijono metodinės grupės edukacinių pamokų savaitė „Skaitymas iš lapo“
Mokytojų klasėse

2 kl. D. Matulienė

3 kl. V. Vanagaitė

4 kl. R. Frankienė

5 kl. D. Kalpokaitė

6 kl. I. Diksienė

25
18.00
Kolegialaus mokymosi projektas „Kolega-kolegai“
30 klasė

S.Alijošaitienė

J. V. Klišienė

27
Vasario 27-29 d.
Pučiamųjų instrumentų konkursas
Latvija, Ryga

I. Paurienė

28
11.00
Respublikinis festivalis „Muzikos garsai“
Dailės galerija

D. Kriščiūnienė

Bendrojo fortepijono metodinė grupė

29
10.00
VIII respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas ,,Lietuviška pjesė”
Vilnius, Karoliniškių muzikos mokykla

S. Alijošaitienė

J. Klišienė

A. Beržonienė

1
-
Lietuvos talentai (vaikai)
Vilniaus Siemens arena

R. Bakanauskas

R. Bakanauskienė

L. Bakanauskas


2
14.30
Seminaras – praktikumas „Mokytojo laikas – 2020“
Kėdainių muzikos mokykla

L. Martinkutė

D. Šatrauskienė

A. Vinckienė

5
11.00
XXXIX Lietuvos pianistų konferencija – seminaras - praktikumas
Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

J. Vilienė

6
10.00
II jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos konkursas „Rubato“
Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykla

S. Paskačimaitė - Sipavičienė

6
11.00
Koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimui
Panevėžio raj. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija

S. Astrauskas

V. Labanauskas


7
-
Tarptautinis liaudiškų šokių festivalis
Carnikovas kultūros centras, Latvija

R. Bakanauskas

R. Bakanauskienė

L. Bakanauskas

7
10.00
VIII respublikinis akordeonistų festivalis – maratonas 2020
Juozo Gruodžio konservatorija

A. Vinckienė

D. Šatrauskienė

8
10.00
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ III etapas
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

I. Gustienė

D. Ciobanu

9
11.00
Koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimui
Panevėžio pradinė mokykla

J. V. Klišienė

V. Klišys

9
16.15
Koncertinė pamoka – praktika „Mokomės vieni iš kitų“
Panevėžio muzikos mokykla

R. Stankuvienė

K. Petkutė

11
-
Respublikinis projektas „Ritmuojame ir kuriame kartu“
Vilnius

G. Jatautytė

V. Šateikaitė

13
11.00
VIII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muzika“
Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

R. Mureikienė 

I. Paurienė

D. Matulienė

14
10.00
VI Lietuvos mokinių konkursas „Muzikos olimpas“
Vilniaus Lyros muzikos mokykla

R. Mureikienė

I. Ūsienė

A. Beržonienė

I. Paurienė

V. Klišys

K. Petkutė

G. Jatautytė

V. Šateikaitė

14
10.00
Respublikinis jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių festivalis „Šokių maratonas 2020“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

S. Paskačimaitė – Sipavičienė

14
-
Konkursas „Diena su lietuviška pjese“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla

E. Mėlynavičienė

K. Petkutė

17
-
Tarptautinis festivalis ,,Draugai draugams“
Panevėžio bendruomenių rūmai

R. Bakanauskas

R. Bakanauskienė

L. Bakanauskas

18
13.00
Dainų dienos dalyvių apžiūra „Pasiruošimas Lietuvos moksleivių dainų šventei 2020“
Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

S. Baronienė

A. Jakštonienė

21
10.30
Respublikinis solfedžio konkursas „Kaunas – 2020“
Kauno Juozo Gruodžio muzikos mokykla

G. Jatautytė

V. Šateikaitė


21
12.00
II respublikinis skrabalininkų konkursas „Pamario žirgelis“
LMTA Klaipėdos universiteto menų fakulteto salė

V. Klišys

23
12.00
Koncertas, skirtas Sodros dienai paminėti
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyrius

J. V. Klišienė

V. Klišys


23
17.00
Pažinkime muzikos instrumentą. Fortepijono pristatymas ankstyvojo muzikinio ugdymo programos mokiniams
Panevėžio muzikos mokykla

R. Jurkienė

Fortepijono metodinės grupės mokytojai


25
15.00
Seminaras – repeticija „Pasiruošimas Lietuvos moksleivių dainų šventei 2020“
Pasvalio muzikos mokykla

A.  Vinckienė

J. Tarasevičiūtė


26
10.00
II respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas
Šiaulių I-oji muzikos mokykla

S. Alijošaitienė

27
-
V respublikinis muzikos ir meno mokyklų Solfedžio konkursas
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

Muzikos teorijos mokytojų metodinė grupė

27
-
Džiazo vokalistų koncertas
Panevėžio raj. Piniava

J. Jakubėnienė

27
10.00
Respublikinis festivalis – konkursas „Kanklių giesmė 2020“
Kupiškio meno mokykla

S. Alijošaitienė

R. Mureikienė

27
11.00
V respublikinis akordeonistų konkursas – festivalis „Muzikinė mozaika“
Prienų meno mokykla

L. Palivonienė

S. Palivonas


28
10.00
VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „...nuo baroko iki romantizmo...“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

S. Paskačimaitė – Sipavičienė

29
11.00
Ansamblių vakaro dalyvių apžiūra „Pasiruošimas Lietuvos moksleivių dainų šventei 2020“
Panevėžio muzikos mokykla

R. Bakanauskas

R. Bakanauskienė

L. Bakanauskas


29
11.00
IV respublikinis festivalis „Kanklės plius“
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla

R. Mureikienė