Panevėžio muzikos mokykla
Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

PASIEKIMAI

2018-2019 m. m. mokinių laimėjimai

tarptautiniuose, šalies, regioniniuose konkursuose

Tarptautiniai festivaliai – konkursai
Konkursas
Mokinio vardas, pavardė, kolektyvas
Pasiekimai
Mokytojo vardas, pavardė
Tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šoki festivalis – konkursas „Allegro 2018“ (Vilnius)
Baleto specialybės mokiniai, 5 klasė
I vieta
Lijana Girdžijauskienė
I tarptautinis Aleksandro Fedotovo saksofonininkų konkursas (Vilnius)
Jokūbas Kaselis
Laureato diplomas
Darius Kaselis
II tarptautinis konkursas – festivalis „Pasaulio harmonija“ (Gruzija)
Domas Gintautas
II vieta
Gražina Beleckienė
III tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis – konkursas „Šimtmečio muzika“ (Vilnius)
Domas Gintautas
I vieta
Gražina Beleckienė
VI tarptautinis Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis – konkursas (Klaipėda)
Kanklininkių ansamblis „Ašarėlė“
II vieta
Rima Mureikienė
II tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas – festivalis (Šiauliai)
Urtė Vizorytė
Laureato diplomas
Silvija Paskačimaitė – Sipavičienė
III tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2019“ (Kupiškis)
Tautvydas Šukys
II vieta
Lina Palivonienė
Irmantas Žeižys
II vieta
Saulis Palivonas
Atlanta Puodžiūnaitė
III vieta
Lina Palivonienė
II tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“
Domas Gintautas
II vieta
Gražina Beleckienė
Dovydas Levickis
III vieta
Kornelija Petkutė
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“
Motiejus Gatulis
Melita Matuzevičiūtė
III vieta
Danutė Šatrauskienė
XIII tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2019“ (Kaunas)
Motiejus Gatulis
Melita Matuzevičiūtė
II vieta
Danutė Šatrauskienė
Tautvydas Šukys
III vieta
Lina Palivonienė
Atlanta Puodžiūnaitė
III vieta
Lina Palivonienė
Irmantas Žeižys
III vieta
Saulius Palivonas
V tarptautinis folkloro ir klasikinės muzikos konkursas „Harmonija“ (Gruzija)
Domas Gintautas
I vieta (mažasis virtuozas)
Gražina Beleckienė
Ansamblis:
Domas Gintautas
Dovydas Levickis
I vieta (geriausias metų duetas)
Gražia Beleckienė
Kornelija Petkutė
I tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Crescendo“ (Jonava)
Dovydas Levickis
Laureato diplomas
Kornelija Petkutė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“
Rasa Benaitytė
Laureato diplomas
Alvyda Beržonienė
Urtė Vizorytė
Laureato diplomas
Silvija Paskačimaitė-Sipavičienė
Jonas Mėlinis
Laureato diplomas
Darius Kaselis
Vytė Žebrytė
Laureato diplomas
Silvija Paskačimaitė-Sipavičienė
Tarptautinis festivalis – konkursas „Auksinis Argo“ (Turkija)
Dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“
Grand Prix
Ričardas Bakanauskas
Rita Bakanauskienė
II tarptautinis konkursas „Trofeo musicale“ (Kaunas)
Paulius Svetika
Laureato diplomas
Solveiga Varašinskaitė
VI tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas
Kanklininkių ansamblis „Ašarėlė“
I vieta
Rima Mureikienė
Respublikiniai festivaliai – konkursai
Konkursas
Mokinio vardas, pavardė, kolektyvas
Pasiekimai
Mokytojo vardas, pavardė
Muzikuojančių šeimų festivalis konkursas „Gaidų pynė“ (Vilnius)
Kanklininkių ansamblis „Ašarėlė“
I vieta
Rima Mureikienė
II respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis – konkursas „Kelionė į muzikos šalį – 2018“  (Vilnius)
Rugilė Garbaliauskaitė
Saulė Cechanavičiūtė
Simona Mociškytė
I vieta
Giedrė Jatautytė
V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „...nuo baroko iki romantizmo“ (Vilnius)
Urtė Vizorytė
Laureato diplomas
Silvija Paskačimaitė – Sipavičienė
V Aukštaitijos krašto Marijos Jolantos Černienės jaunųjų stygininkų festivalis – konkursas (Vilnius)
Urtė Nevulytė
Laureato diplomas
Eugenija Mėlynavičienė
Vytė Verbiejūtė
Laureato diplomas
Birutė Juodviršienė
Irmantas Klikūnas
Laureato diplomas
Kornelija Petkutė
Stygininkų ansamblis
Laureato diplomas
Birutė Juodviršienė
I respublikinis Vytauto Mikalausko jaunųjų pianistų konkursas (Panevėžys)
Roberta Kalkytė
Laureato diplomas
Dalia Matulienė
VIII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva Aš už muziką“ (Panevėžys)
Mišrus ansamblis
Laureato diplomas
Vidas Klišys
Šokio konkursas „Judesio piramidė 2019“ (Panevėžys)
Baleto specialybės mokiniai, 2 klasė
II vieta
Rūta Gruzdė
IX respublikinis antrojo instrumento (fortepijonas) festivalis – konkursas „Pavasario garsai“ (Rumšiškės)
Gabrielė Jankevičiūtė
Laureato diplomas
Vaiva Šateikaitė
Respublikinis liaudies instrumentų festivalis – konkursas „Kanklių giesmė“ (Kupiškis)
Urtė Mažylytė
Laureato diplomas
Snieguolė Alijošaitienė
Vytautė Atstupėnaitė
Laureato diplomas
Snieguolė Alijošaitienė
Marija Briedytė
Laureato diplomas
Snieguolė Alijošaitienė
Lea Zidonis
Laureato diplomas
Rima Mureikienė
Miglė Chimičiūtė
Laureato diplomas
Rima Mureikienė
Elzė Gatulytė
Laureato diplomas
Rima Mureikienė
Erta Dambrauskaitė
Laureato diplomas
Rima Mureikienė
Respublikinis solfedžio konkursas (Kaunas)
Rugilė Garbaliauskaitė
I vieta
Giedrė Jatautytė
VI Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“ (Vilnius)
Aurėja Černytė
Laureato diplomas
Dalia Matulienė
Karmele Etxezarreta Arrizabalaga
Laureato diplomas
Silvija Paskačimaitė - Sipavičienė
XIII Panevėžio apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas (Biržai)
Domas Gintautas
Viltė Adakauskaitė
Vėja Beleckytė
Saulė Cechanavičiūtė
Rugilė Garbaliauskaitė
I vieta
Giedrė Jatautytė
Rimutė Stankuvienė
XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas (Vilnius)
Lea Zidonis
Laureato diplomas
Rima Mureikienė
Rasa Benaitytė
Laureato diplomas
Alvyda Beržonienė
Anetė Kašėtaitė
Laureato diplomas
Vidas Klišys
Marija Briedytė
Laureato diplomas
Snieguolė Alijošaitienė
III respublikinis styginių instrumentų ir fortepijono jaunųjų atlikėjų festivalis – konkursas „Muzikinė mozaika“ (Panevėžio raj., Krekenava)
Tadas Kavaliauskas
I vieta
Kornelija Petkutė
Dominykas Girnys
II vieta
Kornelija Petkutė
VI respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas – festivalis (Švenčionys)
Urtė Nevulytė
Laureato diplomas
Eugenija Mėlynavičienė
Marija Briedytė
Laureato diplomas
Snieguolė Alijošaitienė
II respublikinis pianistų konkursas – festivalis „Piano – ambitus“ (Kaunas)
Paulius Svetika
Diplomantas
Solveiga Varašinskaitė
Urtė Vizorytė
II vieta
Silvija Paskačimaitė - Sipavičienė
Saulė Cechanavičiūtė
III vieta
Lengvosios muzikos festivalis konkursas „Pavasario ritmu – 2019“
Vokalinis instrumentinis ansamblis
I vieta
Irina Gustienė
Vidas Klišys
Salomėja Vaisiūnaitė
II vieta
Irina Gustienė
VII respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violončelininkų konkursas
Gerda Valkiūnaitė
I vieta
Birutė Juodviršienė
II respublikinis Šakių miesto pianistų konkursas
Deimantė Grakauskaitė
I vieta
Rita Frankienė
Ugnė Buterlevičiūtė
II vieta
Goda Venckutė
III vieta
Irina Diksienė
Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų ugdymo projektas – konkursas „Natų kraitelė – 2019“
Elzė Kęstaitytė
Roberta Kalkytė
Marija Briedytė
Urtė Vizorytė
Mila Andrejeva
II vieta
Giedrė Jatautytė