Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

JAUNUOLIŲ CHORAS

Berniukų choras „Keturi vėjai“ įkurtas 2002 metais. Jam iki 2018 metų vadovavo mokytoja ekspertė Giedrė Jatautytė. Chore dainuoja ne tik dainavimo, bet ir kitų specialybių berniukai. Per savo gyvavimo laikotarpį „Keturi vėjai“ dalyvavo trijose Pasaulio lietuvių dainų šventėse. Choras buvo dažnas respublikinio berniukų chorų festivalio – akcijos „Berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ dalyvis. 2010 m. choras tapo respublikinio Šv. Cecilijos konkurso II vietos laureatu, o 2012m. šiame konkurse užėmė III vietą. 2011m. choro jaunuolių grupė dalyvavo tarptautiniame „Kuprė“ festivalyje (Bosnija ir Hercegovina).

2012 m. choras kartu su styginių instrumentų orkestru buvo išvykęs koncertuoti į miestą – partnerį Goes (Nyderlandai). Tų pačių metų birželio 2 d. choras dalyvavo inovatyviame chorų projekte SING-DAY OF SONG.

2013 m. choras kartu su styginių instrumentų orkestru koncertavo tarptautiniame „Žiemos muzikos“ festivalyje Valmieroje (Latvija). Tais pačiais metais kolektyvas tarptautinio Baltijos šalių muzikos mokyklų chorų ir styginių instrumentų orkestrų festivalio kūrybinės stovyklos dalyvis. Choras „Keturi vėjai“ kasmet rengia kalėdinės muzikos projektą Muzikiniame teatre arba Dailės galerijoje, bendradarbiauja su miesto mokyklomis, dalyvauja miesto kultūriniuose renginiuose. Šiuo metu Jaunuolių chorui vadovauja mokytoja Agnė Jakštonienė.