Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Lietuvių liaudies šokio ansamblis „Pynimėlis“

Lietuvių liaudies šokio kolektyvas „Pynimėlis“ įkurtas 1986 metais.

Kolektyvui šiuo metu vadovauja Rita, Lukas ir Ričardas Bakanauskai.

Tai jungtinis lietuvių liaudies meno mėgėjų kolektyvas. Koncertinį repertuarą sudaro autentiški ir stilizuoti lietuvių liaudies šokiai, specialiai „Pynimėliui“ aranžuoti ar sukurti profesionalių kompozitorių, choreografų kūriniai, inscenizuotos apeigos, teatralizuoti montažai.

„Pynimėlio“ dalyviai – tai entuziastai, mylintys ir puoselėjantys tautinį meną, propaguojantys lietuviškus šokius, parodantys lietuvių tautinių kostiumų grožį ir savitumą, liaudies tradicijas ir papročius.

Ansamblis daug koncertuoja Panevėžyje, Lietuvoje ir įvairiose užsienio šalyse. Pirma tolima kelionė įvyko 1988 m. Per tris dešimtmečius aplankyta 140 festivalių, 35 pasaulio šalyse. Pabuvota tolimiausiuose kraštuose: Tunise, Maltoje, Australijoje, Kanadoje, Tailande, Kipre, Kinijoje, Indonezijoje ....

„Pynimėlis“ daugkartinis įvairių konkursų prizininkas, nugalėtojas, tarptautinių konkursų laureatas.

Nuo 1990 metų dalyvavo visose Lietuvos dainų švenčių Ansamblių vakaruose.

Ansamblis aktyvus, kūrybingas. Sukurtos autorinės teatralizuotos koncertinės programos „Užgavėnės“, „Sekminės“, „Vasarvidžio saulės šokis“. Už šias programas „Pynimėliui“ paskirtos 1999 metų ir 2006 metų geriausio Lietuvos dainų ir šokių ansamblio nominacijos „AUKSO PAUKŠTĖ“.