Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Džiazo, populiariosios muzikos ir šokio mokytojų metodinė grupė

Panevėžio muzikos mokyklos džiazo, populiariosios muzikos ir šokio metodinė grupė susikūrė 2018 mokslo metais, 2022 metais buvo prijungta šokio metodinė grupė.

Metodinės grupės pedagogai moko jaunuosius atlikėjus groti, dainuoti bei šokti. Moksleiviai mokomi solinio ir chorinio dainavimo, šiuolaikinio šokio, lietuvių liaudies šokio bei baleto, saksofono, gitaros, bosinės gitaros bei mušamųjų instrumentų paslapčių. Yra džiazo ir populiariosios muzikos ansamblis, saksofono ansamblinio muzikavimo studija „Moon river“ ir lietuvių liaudies šokio kolektyvas „Pynimėlis“.

Metodinės grupės moksleiviai aktyviai dalyvaudami konkursuose, festivaliuose, koncertuose  ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, laimi laureatų bei Grand Prix apdovanojimus.

Metodinėje grupėje dirba puikūs savo srities pedagogai bei atlikėjai, kurie koncertuoja, skaito paskaitas, veda meistriškumo kursus, skaito pranešimus konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.  

RŪTA GRUZDĖ – šiuolaikinio šokio vyresnioji mokytoja.

RITA IR RIČARDAS BAKANAUSKAI – lietuvių liaudies šokio mokytoja metodininkė ir mokytojas ekspertas, lietuvių liaudies šokio ansamblio ,,Pynimėlis“ vadovai

LIJANA GIRDŽIJAUSKIENĖ – baleto mokytoja metodininkė

LUKAS BAKANAUSKAS – lietuvių liaudies šokio mokytojas

IRENA GUSTIENĖ – chorinio dainavimo mokytoja ekspertė, popchoro vadovė

SAULIUS ASTRAUSKAS – mušamųjų instrumentų mokytojas metodininkas, džiazo ansamblio vadovas, metodinės grupės pirmininkas

DIANA CIOBANU – choreografijos mokytoja

DARIUS KASELIS – saksofono mokytojas metodininkas bei saksofono ansamblinio muzikavimo studijos „Moon River“ vadovas

JORŪNĖ JAKUBĖNIENĖ – solinio dainavimo vyresnioji mokytoja

PAULIUS ZDANAVIČIUS – koncertmeisteris

VIKTORAS LABANAUSKAS – gitaros, bosinės gitaros mokytojas