Menu Close

„Žydintys garsai – 2026“: mūsų mokinių laimėjimai

V tarptautinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Žydintys garsai – 2026“, kurį organizavo Švenčionių rajono meno mokykla, subūrė net 374 dalyvius – instrumentalistus, vokalistus ir įvairios sudėties ansamblius. Konkurso tikslas – skatinti jaunųjų talentų kūrybiškumą, meninę saviraišką ir muzikinį meistriškumą.

Konkurso dalyviai vertinimo komisijai pateikė laisvai pasirinktų kūrinių vaizdo įrašus. Komisija vertino atlikėjų muzikalumą, artistiškumą ir meistriškumą. Geriausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti laureatų ir diplomantų diplomais bei padėkomis.

Puikiai įvertinti ir mūsų mokyklos mokiniai, pelnę laureatų vardus įvairiose konkurso kategorijose.

I vietos laureato diplomai:

  • Goda Misevičiūtė (fortepijonas), mokytoja Dalia Matulienė;
  • Fausta Černytė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Dalia Matulienė;
  • Dominykas Trepulis (bendrasis fortepijonas), mokytoja Lijana Stundžienė;
  • Lėja Pačekajutė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Lijana Stundžienė.

II vietos laureato diplomai:

  • Adelė Benotaitė (fortepijonas), mokytoja Dalia Matulienė;
  • Kamilė Jakutytė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Jolanta Sriubiškytė;
  • Tėja Biraitė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Lijana Stundžienė;
  • Patricija Banevičiūtė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Lijana Stundžienė;
  • Kamilė Šataitė (bendrasis fortepijonas), mokytoja Audronė Sakalauskienė;
  • Mišrus kvartetas: Deimantė Grakauskaitė (fortepijonas), Rasuolė Subačiūtė, Elvijus Baranovskis ir Irmantas Žeižys (akordeonas), mokytojos Diana Kalpokaitė ir Asta Vinckienė.

Sveikiname mokinius ir jų mokytojas su puikiais rezultatais tarptautiniame konkurse! Linkime kūrybinio įkvėpimo, atkaklumo ir naujų muzikinių laimėjimų, garsinančių mokyklos vardą Lietuvoje ir už jos ribų.

Skip to content