Gegužės 13 dieną Rokiškio krašto muziejuje vyko Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos organizuotas XIV gabių muzikai mokinių festivalis „Aukštaitijos talentai 2026“. Festivalyje koncertavo jaunieji talentai iš vienuolikos Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų: Biržų, Ignalinos, Kėdainių, Kupiškio, Panevėžio miesto ir rajono, Pasvalio, Rokiškio, Ukmergės, Utenos ir Zarasų.
Mūsų mokyklai šiame renginyje atstovavo Faustė Černytė (fleita, mokytoja Irma Paurienė), Tadas Kavaliauskas (violončelė, mokytoja Kornelija Petkutė) ir Viltė Janušonytė (fortepijonas, mokytoja Gražina Beleckienė).
Šie mokiniai yra ne tik darbštūs, bet ir itin aktyvūs koncertinėje veikloje, nuosekliai siekiantys aukščiausių rezultatų. Jie sėkmingai garsina Broniaus Vaidučio Kutavičiaus muzikos mokyklos ir Panevėžio miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje scenoje. Jaunieji atlikėjai yra daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatai, pelnę aukštus įvertinimus, prizines vietas bei reikšmingus apdovanojimus.



