Gruodžio 4 dieną mokykla organizavo edukacinę išvyką mokytojams į Stasio Eidrigevičiaus muziejų. Tai buvo ne tik įdomi, bet ir labai naudinga patirtis, praturtinusi mokytojus žiniomis apie šiuolaikinį meną. Ekskursijoje mokytojai susipažino su Austrų menininko Hermanno Nitscho kūryba ir Vienos akcionizmo judėjimu, kuris padėjo giliau suprasti meno sampratą kaip „visuminį kūrinį“ (Gesamtkunstwerk) – kūrinį, apjungianti skirtingas meno formas į vieną bendrą patyrimą.
Unikali Nitscho paroda pabrėžė XX a. meno raidą ir netradicinius kūrybos metodus – nuo veiksmo tapybos iki performanso ir ritualų. Paroda atkreipia dėmesį į meno ribų išplėtimą ir provokuojančius išraiškos būdus, kaip kūniškumas, kraujas ir kitos natūralios medžiagos, naudojamos kūryboje.
Ekskursijos metu mokytojai sužinojo apie Hermanno Nitscho draugystę su Jonu Meku ir jų bendrą kūrybinį kelią. Jono Meko filmas „Scenos iš Hermanno Nitscho gyvenimo“, rodytas parodoje, papildė patirtį asmeninėmis įžvalgomis apie jų santykius ir menininkų kūrybą.
Nors ši paroda skirta suaugusiems dėl intensyvių vizualinių ir simbolinių vaizdų, mokytojams tai buvo puiki proga apmąstyti meno įvairovę ir jo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. Tokios išvykos padeda ugdyti estetinį suvokimą, plečia akiratį ir skatina kūrybinį mąstymą.