Gegužės 9 dieną Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko II respublikinis papildomo instrumento bei pasirenkamojo vokalo „Pavasario festivalis“. Renginyje dalyvavo net 75 jaunieji atlikėjai iš įvairių Vilniaus muzikos ir meno mokyklų, taip pat iš Šiaulių ir Panevėžio. Festivalio dalyviai atliko įvairių žanrų instrumentinius ir vokalinius kūrinius, pristatydami spalvingą muzikinę programą.
Mūsų mokyklai festivalyje sėkmingai atstovavo mokytojos Jolantos Sriubiškytės mokinės:
• Adelė Jakutytė (2 kl., bendrasis fortepijonas) – laureatė;
• Teresė Buraitytė (7 kl.) – laureatė;
• Kamilė Jakutytė (5 kl.) – diplomantė.
Džiaugiamės mokinių puikiu pasirodymu festivalyje.
Sveikiname mokines ir jų mokytoją Jolantą!





