Menu Close

Pianistai  įvertinti  LAUREATŲ diplomais

        „Jaunųjų pianistų, Martyno  Petrausko ir Armando  Sluoksnaičio, ansamblis – tai tarpusavio susiderinimas ir darni visuma, suteikusi galimybę ir vėl nuskinti laurus  XXV respublikiniame fortepijoninių ansamblių konkurse „Skambinu su draugu“, kurį organizavo Elektrėnų meno mokykla“, – sako jų mokytoja Solveiga Varašinskaitė.

          Siekiant puoselėti ansamblinio muzikavimo fortepijonu meistriškumą, sudaryta galimybė plėsti pedagogų metodines žinias ansambliniame muzikavime bei pianisto ruošimo srityje, t.y. geriau susipažinti su ansamblinio muzikavimo repertuaru bei šio žanro specifiniais privalumais.

          Renginyje dalyvavo net  102 jaunieji pianistai iš  17 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Konkurso dalyviai apdovanoti  laureatų diplomais arba padėkomis. Panevėžiečių ansamblis ir vėl sugebėjo iškovoti nugalėtojų diplomus:

Martynas Petrauskas ir Armandas Sluoksnaitis – LAUREATŲ  DIPLOMAI  (III vieta).

Už ypatingą meninę atlikėjo raišką jiems įteikti specialūs prizai – taurės.

          Mokytoja S. Varašinskaitė džiaugiasi, kad kovo mėnesį Martynas ir Armandas irgi tapo nugalėtojais respublikiniame konkurse „Jaunieji virtuozai“, kuriame varžėsi  56 jaunieji pianistai.

          Ansamblinio muzikavimo konkursai ne tik vienija ir ugdo komandinio darbo įgūdžius, bet ir lavina kūrybinį mąstymą.

          Jaunųjų pianistų veiklos rezultatais didžiuojasi tėveliai, mokytoja ir visa mokyklos bendruomenė.

Skip to content