Gegužės 3 d. mokyklos koncertų salėje įvyko iškilmingas meno kolektyvų koncertas, subūręs visą bendruomenę į dviejų dalių meninę šventę. Pirmoji koncerto dalis prasidėjo 16.30 val., o antroji – 18.00 val. Šį ypatingą renginį su meile organizavo bei vedė direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva Kriščiūnienė. Renginys subūrė gausų būrį žiūrovų – tėvus, mokytojus, draugus.
Pirmoje koncerto dalyje pasirodė įvairūs mokyklos kolektyvai: Popchoras (vadovės: Irina Gustienė ir Diana Ciobanu), Akordeonininkų kvartetas (vadovė Asta Vinckienė, fortepijonu grojusią mokinę Deimantę Grakauskaitę ruošė mokytoja Diana Kalpokaitė). Saksofonininkų studijos MOON RIVER jaunių grupė (vadovas Darius Kaselis), Jaunučių choras (vadovė Sandra Baronienė, koncertmeisteris Arsenii Esaulkov), Styginių instrumentų ansamblis (vadovės: Violeta Sabonienė ir Lina Viningienė, koncertmeisterė Daiva Klemkienė), Pučiamųjų instrumentų orkestras (dirigentas Justinas Mačys, vadovas Evaldas Laureckas). Kiekvienas pasirodymas atskleidė ne tik aukštą muzikinę kokybę, bet ir vaikų bei jaunimo augimą, kūrybiškumą, sceninę brandą.
Antrojoje dalyje koncertavo: Baleto grupė (vadovė Lijana Girdžijauskienė, Akordeonininkų orkestras (vadovė Asta Vinckienė), Jaunių choras (vadovė Sandra Baronienė), Šiuolaikinio šokio grupė (vadovė Rūta Gruzdė), Jaunučių berniukų ir jaunuolių choras (vadovė Agnė Jakštonienė, koncertmeisteris Arsenii Esaulkov). Lietuvių liaudies šokio kolektyvas „Pynimėlis“ (vadovas Ričardas Bakanauskas).
Ypatingą vietą užėmė ansamblis „Pynimėlis“, kuris ne tik papuošė koncertą savo pasirodymu, bet ir priminė, kokia turtinga mūsų tautos kultūra. Kolektyvas, gyvuojantis nuo 1986 metų, pristatė tris šokius, kurie sulaukė šiltų aplodismentų. „Pynimėlis“ – tai ne vien šokis. Tai beveik keturių dešimtmečių kelionė per lietuvių liaudies kūrybos pasaulį. Kolektyvas dalyvavo apie 140 festivalių 35 pasaulio šalyse – nuo Tuniso, Australijos iki Kinijos ar Indonezijos. „Pynimėlis“ yra daugelio konkursų laureatas, du kartus apdovanotas prestižiniu „Aukso paukštės“ titulu už autorines programas „Užgavėnės“ ir „Sekminės“. Šis ansamblis ne tik garsina Lietuvą pasaulyje, bet ir saugo gyvą tradiciją čia, mūsų mieste.
Visa koncerto programa buvo kupina gyvybės, emocijos ir profesionalumo. Mokiniai dovanojo savo talentą, mokytojai – žinias ir įkvėpimą, žiūrovai – palaikymą ir šilumą. Tai buvo diena, kai scena virto vieta, kurioje susitiko praeitis ir ateitis, tautiškumas ir modernumas, jaunystė ir patirtis.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios šventės. Ypač – Daivai Kriščiūnienei, kurios rūpestis, kūrybiškumas ir organizaciniai gebėjimai padėjo šiam koncertui tapti tikra meno ir bendrystės švente.
Tegul muzika ir kultūra lydi mus ne tik per šventes, bet ir kasdienybėje. Iki kitų susitikimų naujuose mokslo metuose!