Menu Close

Laimėjimai konkurse „MUZIKA@-2026“

VII respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA@-2026“, yra nuotolinis konkursas, kurį organizuoja Kauno 1-oji muzikos mokykla kartu su Kauno krašto akordeonistų draugija. Jame  dalyvauja Lietuvos muzikos, meno mokyklų bei gimnazijų mokiniai, atliekantys įvairių žanrų ir sudėčių muzikinius kūrinius.

Šiame konkurse puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Didžiuojamės jų aukštais pasiekimais:

Grand Prix

Teresė Buraitytė – bendrasis fortepijonas, mokytoja Jolanta Sriubiškytė
Irmantas Žeižys – akordeonas, mokytojas Saulius Palivonas

Laureato diplomas I vieta

Augustė Požerskaitė – fortepijonas, mokytoja Jolanta Sriubiškytė
Kamilė Šataitė – bendrasis fortepijonas, mokytoja Audronė Sakalauskienė
Dominykas Trepulis – bendrasis fortepijonas, mokytoja Lijana Stundžienė
Aronas Saltonas – akordeonas, mokytojas Saulius Palivonas

Laureato diplomas II vieta

Goda Misevičiūtė – fortepijonas, mokytoja Dalia Matulienė
Adelė Benotaitė – fortepijonas, mokytoja Dalia Matulienė
Kamilė Jakutytė – bendrasis fortepijonas, mokytoja Jolanta Sriubiškytė
Tėja Biraitė – bendrasis fortepijonas, mokytoja Lijana Stundžienė

Nuoširdžiai sveikiname laureatus ir dėkojame jų mokytojoms už profesionalų darbą ir puikius rezultatus. Artėjant vasaros atostogoms linkime gražios, saulėtos ir turiningos vasaros, gero poilsio, kad kitais metais toliau sėkmingai garsintumėte mūsų mokyklos vardą!

Skip to content