Gegužės 19 dieną mūsų mokyklos Koncertų salėje vyko fortepijono programos 1-os klasės mokinių koncertas „Augu su muzika“. Renginio metu mažieji pianistai atliko įvairius lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius – nuo nuotaikingų šokių iki lyrinių pjesių. Koncerte skambėjo ne tik fortepijono muzika, bet ir choro atliekama daina „Žvejas rainis“, choro mokytoja Sandra Baronienė.
Šis koncertas pirmokams buvo puiki proga muzikuoti scenoje, kur savo muzikinius pasiekimus parodė tėveliams ir draugams, mokėsi įveikti jaudulį, stiprino pasitikėjimą savimi bei susipažino su koncertine kultūra. Tokie renginiai yra labai naudingi jauniesiems muzikantams, nes skatina kūrybiškumą ir motyvuoja toliau mokytis ir augti kartu su muzika.
Koncertui mokinius ruošė mokytojos: Diana Kalpokaitė, Dalia Matulienė, Loreta Mažulytė, Neringa Meškelienė, Silvija Paskačimaitė-Sipavičienė, Jolanta Sriubiškytė, Vilija Vanagaitė, Solveiga Varašinskaitė ir Jūratė Vilienė.
Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms, mokiniams ir jų tėveliams už bendrystę ir jaukią koncertinę nuotaiką.
Renginį organizavo ir vedė fortepijono metodinės grupės pirmininkė Jolanta Sriubiškytė.
