Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Violončelininkai konkurso „Čekų parafrazės“ laureatai

Gegužės 26 dieną Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Lietuvos ir Čekijos draugija ir Vilniaus menų studija „Garsas ir spalva“ organizavo II respublikinį jaunųjų atlikėjų čekų muzikos konkursą „Čekų parafrazės“, kuris vyko Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Tikslas – paįvairinti jaunųjų muzikos atlikėjų repertuarą čekų kompozitorių kūriniais ir skleisti čekų muziką Lietuvoje.

Konkurso dalyviai rungėsi 3 grupėse (pianistai, stygininkai, vokalistai). Kiekviena grupė buvo  išskirstyta į 5 kategorijas pagal amžių (vokalistai į 3).

Visų grupių dalyviai atliko du skirtingo charakterio, originalius, akademinės muzikos kūrinius: privalomas čekų kompozitoriaus kūrinys ir laisvai pasirenkamas kūrinys.

Žiuri sprendimu, jaunieji konkursantai buvo  apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Buvo skiriamas specialus prizas už geriausiai atliktą čekų kompozitoriaus kūrinį.

Mūsų mokyklai garbingai atstovavo mokytojos Kornelijos Petkutės mokiniai. Visi jie pasirodė puikiai ir pelnė III vietos laureatų diplomus:

Jokūbas Skuja

Tadas Kavaliauskas

Marius Petkevičius

Marius Petkevičius pelnė diplomą „Už geriausiai atliktą čekų kompozitoriaus kūrinį“

Sveikiname!