Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Mokyklos renginiai

Edukacinė programa „Piemenėlių žaidimai“ „Šaltinio“ progimnazijos mokiniams

RENGINIO INFORMACIJA
(paskelbta:
2019
-
10
-
02
)
Renginio data:
2019
-
10
-
10
Laikas:
11.00
Vieta:
Koncertų salė
Atsakingi:

J. V. Klišienė

V. Klišys


Visą rudenį, nuo spalio 10 dienos, rytais Panevėžio muzikos mokykloje skamba tautiniai muzikos instrumentai – vyksta edukacinė programa „Piemenėlių žaidimai“. Programa įgyvendinama su Panevėžio mokyklų pradinių klasių mokiniais. Projekte dalyvauja „Vyturio“, „Šaltinio“, „Vilties“ progimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos ir Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinukai.

Jaunoji karta susipažįsta su senaisiais lietuviškais muzikos instrumentais, jų muzikos pavyzdžiais, sužino apie Lietuvos kaimo tradicijas, išgirsta priežodžius ir patarles, gyvavusius kaime prieš šimtą ir daugiau metų, apie piemenėlių kasdieninę ganiavą ir pramogas.

Vaikai susipažįsta ir su šiuolaikiniais nacionaliniais muzikos instrumentais – koncertinėmis kanklėmis, lumzdeliais, birbynėmis, skrabalais. Muzikinius kūrinius atlieka Panevėžio muzikos mokyklos mokiniai. Programos „vinis“ – bendras muzikos mokyklos mokinių ir žiūrovų suburtas tautinių instrumentų orkestras.

Projektą įgyvendina Panevėžio muzikos mokyklos mokytojai ekspertai Jolanta Virginija Klišienė ir Vidas Klišys kartu su savo mokiniais.

Tikimės, kad programa vaikams patiks ir dar ne kartą su jais susitiksime muzikos mokykloje.

Kitais mokslo metais numatyta programą tęsti.

Iki kitų malonių susitikimų!

APIE RENGINĮ NAUJIENOSE:
No items found.