Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

MOKINIŲ KONCERTINĖ VEIKLA, EDUKACINĖS PROGRAMOS 2021 metais

Panevėžio muzikos mokyklos mokiniai ir muzikos mokyklos kolektyvai yra labai aktyvūs savo koncertine, edukacine veikla mieste, šalyje ir už jos ribų.

Iš viso mokykloje ir už jos ribų suorganizuota:

Koncertinė veikla

Tarptautiniai - 2

Respublikiniai - 4

Miesto - 38

Mokyklos - 59

Iš viso: 103

Edukacinė veikla

Respublikiniai - 2

Miesto - 19

Mokyklos - 12

Iš viso: 33

Projektinė veikla

Tarptautiniai - 1

Respublikiniai - 5

Miesto - 10

Mokyklos - 13

Iš viso: 29

Koncertams mokinius rengė visų metodinių grupių mokytojai. Pravesti tradiciniai mokyklos koncertai: „Kalėdinė girlianda“, „Profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio mokinių koncertas“, „Pažymėjimų teikimo šventė“,  „Tau mano mamyte“, „Pavasariniai žiedai“, „Tarptautinė muzikos diena“, „Advento vakarą...“, „Kalėdų belaukiant“, Vasario 16 d. paminėti „Mes mylim Lietuvą“, Lietuvos nepriklausomybės dieną paminėti,  Kalėdiniai koncertai tėveliams, mokinių ir jų mokytojų koncertai. Aktyviai mokiniai ir jų mokytojai koncertavo įvairiose miesto erdvėse, miesto šventėse ir renginiuose: Panevėžio miesto gimtadienis, „Expo Aukštaitija 2022“, R. Kriuko įmonėje tarptautiniame meninio stiklo simpoziumas „Glass Jazz“, Dailės galerijos, Panevėžio miesto respublikinės ligoninės, Panevėžio VPK kriminalinės policijos, Panevėžio miesto bendruomenės rūmų, Panevėžio J. Miltinio dramos teatro, Panevėžio teatro „Menas“, Panevėžio bendrojo lavinimo ir darželių organizuojamuose renginiuose. Dalyvavome labdaros – paramos akcijose paremti Ukrainą ir Panevėžio Lions klubo organizuojamoje „Akloje vakarienėje“ – paremti silpnaregius vaikus.

Projektai, kurie gavo Panevėžio miesto savivaldybės finansavimą: „Piemenėlių žaidimai“ „Skambėkite kanklės“, „Stebuklingas muzikos pasaulis“, „Muzikinė paletė“ , „Kitoks akordeonas“, „Ir aš galiu“, „Tirlytis“. Mokykloje buvo suorganizuotos stovyklos: Panevėžio miesto vaikams vasaros „Stebuklingas muzikos pasaulis“  ir Justino Mačio fleitos vasaros akademija, kurios yra tęstinės ir labai reikalingos bei mėgiamos mokinių.

Mokykloje sėkmingai įvykdyti projektai, kurie pasiteisino ir planuojami tęsti: „Bėglūs pirštukai“, „Mokomės drauge“, „Mokomės vieni iš kitų“, „Muzika visiems – senoviniai šokiai“, „Muzikos kalba“, Protmūšis, kolegialus mokymasis „Kolega kolegai“, koncertinė praktika - pamoka ,,Mokomės vieni iš kitų“, respublikinis projektas „Atsigręžk“, kuris yra globojamas Almos Adamkienės, „Pažintis su muzikos instrumentais“, „Du kartus du: lengva ir groti, ir gauti“, „Iš pradžių buvo žodis, o po to džiazas“, „Rašau diktantą“, bendradarbiavimo projektai: „Čia aš užaugau“ su l/d „Rugelis“, „Muzikos garsai“ su specialiojo ugdymo centru, „Žemei reikia draugų“ su gamtos mokykla.

Vykdomos edukacinės programos: „Piemenėlių žaidimai“, „Kitoks akordeonas“, „Pažinkime sintezatorių“, „Pirmoji pažintis su saksofonu“,  „Susipažinkime su pučiamaisiais instrumentais“ skirti Panevėžio miesto mokyklų 1-4 klasių mokiniams, Panevėžio miesto lopšelių/darželių ir mokyklų ugdytiniams.